Пістолет клейовий "Mini DualTemp GR15" STANLEY 6-GR15
• Ідеальний для хобі, поделок і ремонтних робіт
• Зручний перемикач вибору температурного режиму
• Призначений для роботи з клеєм у вигляді міні-стрижнів
• Дозволяє використовувати клей з високою температурою плавлення в режимі високої робочої температури, а двухтемпературной клей - в обох режимах
• Складна підставка для безпечного і зручного розміщення інструменту під час роботи
• Використовує термоклей в стрижнях d = 7,0 мм: 1-GS10DT
• Потужність - 15 Вт
• Напруга живлення - 220 В
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час розігрівання | 1 хв |
| Діаметр клейового стрижня | 7 мм |
| Комплектація | В пакованні |