Ящик STANLEY "Серія 2000" 24" 1-92-067
• Металеві замки, 2 відділення для болтів і гайок в кришці
• Лоток для часто використовуваних аксесуарів і інструментів
• У цій серії, адресованої ентузіастам течії ″зроби сам″, використовуються рішення, що застосовуються в продукції для професіоналів
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 284 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 270 мм |