12 356 ₴
Ящик STANLEY "FatMax Mobile Work Station Cantilever" 1-94-210
• Багатосекційний ящик має консольну конструкцію ″Cantilever″, що забезпечує користувачеві відмінний доступ до всього вмісту
• Великий обсяг ящика дозволяє економити час на перевезення необхідних матеріалів до місця роботи
• Колеса виконані з зносостійкого матеріалу
• Легко трансформується в 4-х рівневий консольний ящик (3 секції + 1 кришка)
• Велика нижня секція ідеально підходить для зберігання великих матералов і інструментів
• В кришку панелі вільно поміщається лоток для невеликих аксесуарів і інструментів
• 2-я секція являє собою великий органайзер з регульованими перегородками
• Перегородки в записнику можна також повністю видалити і використовувати весь простір секції
• Кришка ящика має V-подібний жолобок для роботи з пиломатеріалами та трубами
• Напрямні секцій мають опорні підшипники для плавного відкривання
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 413 мм |
| Довжина | 549 мм |
| Ширина | 733 мм |