6 130 ₴
Ящик-сходи для інструменту STANLEY "FatMax" FMST81083-1
• Багатофункціональна конструкція (ящик, лоток, драбини)
• Бічні клямки з двома функціями: кріплення кришки ящика, кріплення лотка у верхньому положенні
• Алюмінієві ноги з протиковзкими заглушками
• Міцна сходинка з металу та пластику надійно фіксується у робочому положенні
• Ергономічна прогумована ручка для перенесення
• Лоток зі складною ручкою для перенесення
• Максимальне навантаження на кришку при використанні як драбини 150 кг
• Максимальне навантаження ящика 30 кг
• Розмір платформи 53 х 25 см
• Висота драбини в робочому положенні 45 см
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 640 мм |