Органайзер STANLEY "Sort Master" 1-94-745
• Переставні перегородки дозволяють організовувати внутрішній простір для одночасного розміщення як інструментів, так і невеликих аксесуарів та супутніх товарів
• Кришка має спецальние внутрішні ребра жорсткості для надійної фіксації перегородок в вертикальному положенні, що запобігає переміщенню вмісту однієї секції в іншу
• Замок на кришці забезпечує схоронність вмісту
• Можливі 1024 різних варіантів організації внутрішнього простору органайзера
• Вага порожнього органайзера 1,065 кг
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 90 мм |