1 802 ₴
Органайзер STANLEY "FATMAX" професійний, захищений від вологи IP-53 1-97-519
• Максимальне навантаження, кг: 2.25
• Організатор професійний ″FatMax Deep Pro Plastic Latch″ пластмасовий
• Знімні відділення для дрібних деталей та аксесуарів
• Удароміцна прозора кришка з полікарбонату має унікальну конструкцію, яка утримує відділення для зберігання на місці.
• Високоміцні ручка та замки
• Широка ручка, що не виступає за габарити органайзера, для зручності перенесення та зберігання.
• Замки з боків для надійного скріплення кількох органайзерів при розміщенні їх один на одного
• Захист від пилу та дощу: IP53
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Кількість відділень/кишень | 10 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 357 мм |
| Довжина | 446 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без паковання |