2 247 ₴
Органайзер STANLEY "Sort Master" дворівневий STST1-75540
• Двохрівневий органайзер: верхній блок повністю висувається - таким чином верхній та нижній блок - повністю доступні одночасно
• Може використовуватися як органайзер для дрібних деталей та аксесуарів, так і як ящик для інструментів.
• Знімні коробки 2-х різних розмірів і 4 знімні внутрішні перегородки забезпечують ідеальне поєднання інструментів і дрібних деталей.
• Прозора кришка забезпечує огляд вмісту, захищає всі відділення при закритті, захищає від прослизання в закритому стані
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 315 мм |