6 199 ₴
4 799 ₴
Акумуляторна батарея DeWALT 18 В XR Li-lon PowerStack 1.7 Ач DCBP034
• Інноваційна конструкція акумуляторної батареї POWERSTACK не використовує типові круглі літій-іонні акумулятори і замінила їх компактним плоским блоком, який легший і потужніший за свої аналоги.
• Акумуляторна батарея ємністю 1.7 Ач на 50% потужніша за свої аналоги ємністю 2 Ач і займає на 25% менше місця.
• Ця нова акумуляторна батарея DEWALT також сумісна з більш ніж 250 акумуляторними інструментами DeWALT 18 XR Li-lon.
• Світлодіодний індикатор заряду акумулятора.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 1.7 А. г |
| Напруга | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.36 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Акумуляторна батарея Li-Ion, 18 В XR PowerStack — 1 шт. |
| Світлова індикація | Да |