Гайковерт ударний DeWALT DCF891N
• Дуже легкий та компактний дизайн.
• Оптимізований ударний механізм забезпечує підвищений крутний момент затягування 1084 Нм.
• Яскраве світлодіодне LED підсвічування.
• Електронне регулювання швидкості та реверс.
• ″Інтелектуальний″ вимикач із вбудованою електронікою.
• Повністю прогумована анатомічна рукоятка, розташована по центру.
• 4 режими роботи.
• Три швидкості обертання + 1 режим роботи: Режим низької швидкості - інструмент працює на зниженій швидкості вперед, щоб запобігти перетягуванню дрібних кріплень.
• У режимі реверс інструмент працює з нормальною швидкістю.
• Режим середньої швидкості - інструмент працює зі швидкістю 1200 об/хв при швидкості вперед.
• У режимі реверс інструмент працює з нормальною швидкістю.
• Режим високої швидкості - вперед та в режимі реверс інструмент працює з нормальною швидкістю.
• Precision wrench - Допомагає запобігти надмірному затягуванню та зриву кріплення в режимі реверс.
• Розмір тримача насадок 1/2 дюйма зі стопорним кільцем.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.67 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний крутний момент | 812 H*m |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ударів | 3250 уд./хв |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою, Картонна коробка. |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Частота обертання 1 швидкість | 600 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1200 об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 2000 об/хв |