Гайковерт ударний DeWALT DCF897NT
• Безщітковий двигун забезпечує тривалу роботу з чудовим часом виконання.
• Максимальний крутний момент до 950 Нм.
• 3-ох швидкісний редуктор для різних видів робіт (0-400/1200/1900 об/хв).
• Світлодіодний індикатор з 20-секундною затримкою для збільшення видимості.
• Компактний, легкий дизайн для поліпшеного комфорту.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний крутний момент | 950 H*m |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 3/4" |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ударів | 2400 уд./хв |
| Комплектація | Валіза — 1 шт., Без акумулятора та зарядного пристрою. |
| Макс. діаметр головки | М19 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1900 об/хв |
| Тип акумулятора | Li-lon |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота обертання 1 швидкість | 400 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1200 об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 1900 об/хв |