Гайковерт ударний DeWALT DCF922P2T
• Дуже легкий та компактний дизайн.
• Оптимізований ударний механізм забезпечує підвищений крутний момент затягування 406 Нм.
• Яскраве світлодіодне LED підсвічування.
• Електронне регулювання швидкості та реверс.
• ″Інтелектуальний″ вимикач із вбудованою електронікою.
• Повністю прогумована анатомічна рукоятка, розташована по центру.
• 4 режими роботи.
• Дві швидкості обертання + 2 режими роботи: Low Speed – Низька швидкість.
• Інструмент працює на зниженій швидкості вперед, щоб запобігти перетягуванню дрібних кріплень.
• У режимі реверс інструмент працює з нормальною швидкістю.
• High Speed – Висока швидкість.
• Інструмент працює з нормальною швидкістю прискорення вперед та реверсі.
• Precision wrench - Допомагає запобігти надмірному затягуванню та зриву кріплення в режимі реверс.
• Timber Screw - Режим загортання деревини.
• Оптимізує роботу інструменту, допомагаючи збільшити швидкість кріплення до дерева за допомогою болтів із квадратною головкою, гвинтів із квадратною головкою та будівельних гвинтів по дереву.
• Розмір утримувача насадок 1/2 дюйма зі шплінтом.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Максимальний крутний момент | 406 H*m |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ударів | 3550 уд./хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 5 А·год — 2 шт., Зарядний пристрій — 1 шт. Валіза TSTAK — 1 шт. |
| Максимальна кількість обертів | 2500 об/хв |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота обертання 1 швидкість | 1400 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2500 об/хв |