Гайковерт ударний DeWALT DW294
• Максимальний крутний момент 440 Нм в прямому і реверсивному обертанні.
• Міцний 3/4 ″ тримач.
• Компактний дизайн, легка вага.
• Прогумована рукоятка знижує рівень вібрацій і підвищує зручність роботи.
• Міцний дизайн збільшує надійність інструменту.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний крутний момент | 440 H*m |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 3/4" |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | 3/4 дюйми, Тримач |
| Максимальна кількість обертів | 2200 об/хв |