Дриль мережевий DeWALT, безударний DWD112S
Компанія DeWALT - традиційне якість Організована ще в 1922 році, компанія DeWALT і раніше займає лідируючі позиції по реалізації своєї продукції в Північній Америці. Ця компанія, завдяки якості та довговічності продукції, що виробляється, також добре відома в усьому світі. Завдяки накопиченому досвіду і інноваційним розробкам, DeWALT постійно пропонує нові рішення в конструюванні інструментів і обладнання для будівництва та ремонту. На даний момент в асортименті продукції, що випускається - більше 300 найменувань. Крім електроінструменту і промислового устаткування, компанія виробляє комплектуючі та аксесуари. Дриль DeWALT dwd112s Невелика вага цього інструменту і зручний розмір дозволяють працювати дрилем в важкодоступних місцях. За допомогою моделі DeWALT dwd s 112 можна робити отвори в різних типах матеріалів. Максимальні обороти, які дає ця модель - 2500 в хвилину. Потужність - 701 Вт. У моделі DeWALT dwd 112 s є функція регулювання швидкості. Завдяки цій опції можлива більш ефективна робота з різними матеріалами. Інструмент можна прикріпити до пояса за допомогою скоби. У каталозі нашого інтернет-порталу ЕСКО Ви знайдете хороший асортимент ручного і електричного інструменту, техніку для дому і саду, верстати, обладнання, аксесуари і кріплення. Велику частину продукції ми отримуємо безпосередньо від виробників, минаючи посередників, тому можемо запропонувати нашим покупцям найдоступніші ціни. Гарантійне і післягарантійне обслуговування У нашому виробничо-комерційному підприємстві працюють сервісні центри, адреси яких Ви знайдете в розділі "Сервіс". При продажу ми оформляємо гарантію. Після закінчення гарантійного періоду наші покупці отримують післягарантійне обслуговування - профілактику і ремонт інструменту в сервісних центрах. Крім продажу і ремонту, ми пропонуємо послугу прокату електроінструменту за демократичними цінами. Замовлення можна зробити на сайті. Якщо є питання, телефонуйте нашим менеджерам. У нас в Києві працює виставковий зал, де можна ознайомитися з усією продукцією. Адреса на сайті - розділ "Контакти". Ми продаємо товар як в роздріб, так і оптом. Всі питання щодо співпраці можна задати нашим менеджерам або написати нам лист в електронному вигляді. Доставляємо продукцію кур’єрською службою по Києву, по Україні наші посилки перевозять відомі транспортні компанії. Приймаємо будь-які види оплати за товар.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний крутний момент | 10.9 H*m |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 701 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 10 мм |
| Частота обертання 1 швидкість | 2500 об/хв |