106 699 ₴
Відправка з 06 квітня 2026Відбійний молоток мережевий DeWALT D25981
• Великогабаритний механізм відрізняється надзвичайною надійністю і чудовими характеристиками.
• Плаваюча система рукоятки поглинає віддачу і разом з активною антивібраційною системою, забезпечує мінімальний рівень вібрації.
• Найвища продуктивність на ринку завдяки оптимізованому двигуну і ударному механізму.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість ударів | 960 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна сила удару | 62 Дж |
| Тип патрона | шестигранник 28 мм |