14 899 ₴
12 199 ₴
Перфоратор акумуляторний безщітковий DeWALT DCH172NT
• Безщітковий двигун.
• 2 режими: свердління з ударом, свердління.
• Світлодіодне підсвічування робочої зони.
• Сітчасті фільтри для захисту двигуна від пилу.
• Бічний гачок для підвішування.
• Індикація рівня заряджання батарей (версії D2, P2).
• Довжина та висота DCH172 всього 265 на 176 мм!
• Сумісний із системами видалення пилу DWH201D, D25301D.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1060 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4980 уд/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Комплектація | Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS PLUS — 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою. Валіза TSAK — 1 шт. |
| Максимальна сила удару | 1.4 Дж |
| Знімний патрон | Немає |
| Тип двигуна | Безщітковий |