Перфоратор мережевий DeWALT D25481K
• Чудове співвідношення потужності і ваги, прекрасна балансування інструменту.
• Блокування обертання для довбальних робіт в цеглі, бетоні і кам’яній кладці.
• Система ущільнень для максимального захисту від попадання пилу в ударний механізм забезпечує довгий термін служби.
• Ударний механізм оптимізований за рахунок скорочення числа компонентів і поліпшення демпфірування. Забезпечує максимальну енергію удару для буріння твердого бетону.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 540 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3150 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Тип патрона | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна ручка — 1 шт. Валіза — 1 шт. |
| Максимальна сила удару | 6.1 Дж |