Перфоратор мережевий DeWALT D25614K
• 2 режими роботи.
• Система активного контролю вібрації (AVC) - ЗНИЖЕННЯ ВІБРАЦІЇ НА 50%. Зменшення рівня вібрації сприяє зниженню втоми користувача і збільшення робочого циклу без зниження продуктивності.
• Механічна муфта.
• Антиротаційна система зупиняє інструмент при різкому повороті.
• Електронне регулювання швидкості обертання і частоти ударів.
• Електронний індикатор необхідності обслуговування.
• Кнопка блокування пускового вимикача в режимі довбання.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 380 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 2900 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Тип патрона | SDS-max |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Комплектація | Перфоратор мережевий SDS-MAX — 1 шт. Багатопозиційна бічна ручка — 1 шт. Валіза — 1 шт. |
| Максимальна сила удару | 10.5 Дж |
| Знімний патрон | Немає |