Перфоратор мережевий DeWALT D25733K
• Прекрасне співвідношення між потужністю і вагою.
• Інструмент розроблений для комфортної роботи, як в горизонтальному, так і вертикальному положеннях.
• Система PERFORM PROTECT VIBRATION - вібрація зменшується за рахунок підпружиненої рукоятки, антивібраційної бічної рукоятки і внутрішньої системи гасіння вібрації.
• Система PERFORM PROTECT CONTROL - комбінує в собі електронну антиротаційну технологію і механічну муфту.
• Антиротаційна система реагує на поворот інструменту при заклинюванні і моментально знижує крутний момент до контрольованого рівня.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 355 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 2705 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Тип патрона | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна ручка — 1 шт. Валіза — 1 шт. |
| Максимальна сила удару | 13.3 Дж |
| Знімний патрон | Немає |