Пила дискова ручна ручна мережева DeWALT DWE560K
• DWE560 - пила циркулярна, яка оснащена зручною запатентованою системою обдування, що дозволяє видаляти тирсу і абразивний пил з лінії різу.
• Інструмент оснащений також портом видалення пилу з можливістю підключати до нього пилосос промислового типу.
• Пила сумісна з системою AirLock DEWALT, що забезпечує безпечне і надійне з’єднання з шлангом для видалення пилу.
• У комплекті з пилкою йде диск SERIES 30, обладнаний 24 зубами.
• До інструменту додається також ключ і паралельний упор.
• Пила невелика за вагою - всього 3,66 кг, що дозволяє використовувати її з комфортом.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Пиляльний диск SERIES 30 з 24 зубцями — 1 шт., Паралельний упор — 1 шт. Ключ — 1 шт. Валіза — 1 шт. |