15 899 ₴
Шліфмашина кутова безщіткова акумуляторна DeWALT DCG409VSNT
• Кутова шліфувальна машина з регульованою частотою обертання оснащена технологією FLEXVOLT ADVANTAGE, яка в поєднанні з акумулятором XR FLEXVOLT робить інструмент більш потужним, ніж раніше!
• Унікальний електронний модуль з технологією ідентифікації акумулятора дозволяє інструменту розпізнавати, коли батарею XR FLEXVOLT підключено, і отримувати ще більше енергії.
• Сітчасті вкладки запобігають попаданню пилу у двигун, продовжуючи термін його служби.
• Шліфмашина має тонкий дизайн, вона покрита гумою, яка забезпечує зчеплення та зручне захоплення.
• Двопозиційна бічна рукоятка надійно лежить у руці, підвищує контроль над інструментом та полегшує роботу.
• Електронне гальмо - зупинка диска менш ніж за 2 секунди після вимкнення живлення.
• Електронна муфта - миттєва зупинка при заклинюванні оснастки.
• Електроніка - підтримка постійної потужності та оборотів під навантаженням.
• Плавний пуск знижує пускові струми під час запуску, виключає ривок.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 1.85 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | 2-позиційна бічна ручка — 1 шт.;, Регульований без ключа захисний кожух — 1 шт.; Без ключової притискної гайки — 1 шт.; Шестигранний ключ — 1 шт.; Без акумуляторів і зарядного пристрою. Валіза TSTAK — 1 шт. |
| Плавний пуск | Да |
| Тип двигуна | Безщітковий |