Шліфмашина вібраційна DeWALT DCW200N
• Безщітковий двигун.
• Електронне регулювання швидкості дозволяє вибрати оптимальний режим обробки різних матеріалів.
• Інструмент забезпечує постійне підтримання кількості обертів під навантаженням.
• Фіксація шліфпаперу за допомогою затискачів системи Klettfix або на ″липучці″.
• Ефективне видалення пилу в мішок і можливість підключення до пилососа через порт AirLock.
• Функція Wireless Tool CONTROL забезпечує бездротове підключення до пиловидаляючим апаратів DEWALT, обладнаним WTC.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Амплітуда коливань | 1.6 мм |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Діркопробивач — 1 шт., Мішок для збирання пилу — 1 шт. |
| Плавний пуск | Да |
| Тип двигуна | Безщітковий |