Дриль мережевий DeWALT, ударний D21570K
• Новий електродвигун забезпечує високу продуктивність при сухому свердлінні каменю і цегли коронками діаметром до 127 мм.
• Електроніка забезпечує роботу електромеханічної муфти, включення живлення і захист від перевантаження.
• Двошвидкісний редуктор для вибору оптимального режиму свердління дерева, металу і бетону свердлами зі стандартним хвостовиком.
• Електромеханічна муфта забезпечує контроль над роботою і захист користувача.
• Металевий патрон з ключем на 16 мм забезпечує легкість при зміні приладдя і надійність їх кріплення.
• Інноваційний селектор режимів забезпечує просте і легке управління.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість ударів | 56000 уд/хв |
| Максимальний крутний момент | 40 H*m |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 22 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 16 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна ручка — 1 шт. Обмежувач глибини свердління — 1 шт. Валіза — 1 шт. |
| Частота обертання 1 швидкість | 1250 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 3500 об/хв |
| Частота ударів 1 швидкість | 20000 уд./хв |
| Частота ударів 2 швидкість | 56000 уд./хв |