Дриль мережевий DeWALT, ударний DWD524KS
• Ударний дриль DWD 524 KS - потужний електроінструмент для професійного використання.
• Область застосування - виконання свердлильних і бурильних операцій.
• Для якісного виконання поставленого завдання, інструмент оснащений електронним регулюванням швидкості і обмежувачем глибини свердління.
• Завдяки наявності в конструкції дрилі швидкозатискного патрона, можна легко і швидко змінювати робочу оснастку.
• Вбудована вентиляція охолоджує двигун і оберігає його від перегріву.
• Поруч з клавішею пуску розташований перемикач напрямку обертання - для легкого викручування свердла, який заклинило.
• М’які накладки на основній рукоятці - для комфортної роботи ударним дрилем DWD524KS.
• Металевий корпус краще відводить тепло і прослужить довгий час.
• Габарити 370х210 мм.
• Частота обертання шпинделя на першій швидкості 0-1250 об/хв., на другій - 0-3500 об / хв.
• Підтримки постійних обертів під навантаженням немає. Автоматичного відключення при зносі щіток немає.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість ударів | 56000 уд/хв |
| Максимальний крутний момент | 40 H*m |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна ручка — 1 шт. Обмежувач глибини свердління — 1 шт. Валіза — 1 шт. |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 13 мм |
| Частота обертання 1 швидкість | 1250 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 3500 об/хв |
| Частота ударів 1 швидкість | 56000 уд./хв |