38 999 ₴
Відправка з 06 квітня 2026Пістолет цвяхозабивний акумуляторний DeWALT DCN45RNN
• Акумуляторний барабанний покрівельний пістолет.
• Нікельоване покриття носика.
• Швидка і легка очистка від налиплої смоли або бруду.
• Конічна напрямна з захисним наконечником - зручне позиціонування при роботі з покрівельним матеріалом.
• Плавне регулювання глибини забивання в залежності від оснащення.
• Швидкий перезапуск при зупинці - безключовий механізм повернення бойка в робоче положення.
• Оглядові отвори в кришці магазина - контроль витрати цвяхів і необхідності завантаження нової обойми.
• Трипозиційний упор фіксації обойми - можливість завантаження цвяхів різної довжини.
• Індикатор низького заряду акумуляторної батареї і застрявання або зупинки.
• Безключовий механізм вилучення застряглих цвяхів.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Вага | 3.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED подсветка | Немає |
| Місткість магазину | 120 шт |
| Діаметр аксесуара | 3 мм |
| Довжина аксесуара | 45 мм |
| Класифікація аксесуара | цвяхи |
| Тип двигуна | Безщітковий |