



35 299 ₴
Відправка з 06 квітня 2026Пістолет цвяхозабивний акумуляторний DeWALT DCN650N
• Акумуляторний фінішний цвяхозабивний пістолет XR Li-Ion 18 V з безщітковим двигуном.
• Безщітковий двигун забезпечує дуже високу ефективність і компактну конструкцію.
• Компактний, легкий і ергономічний дизайн робить інструмент простим і зручним у використанні, але в той же час довговічним в складних умовах роботи на будівельному майданчику.
• Не газовий, а механічний привід забезпечує ефективне функціонування, підтримання постійних параметрів при низьких температурах і зменшує необхідність в частому очищенню.
• Просте регулювання глибини забивання за допомогою зручного регулювання.
• Можливість швидкого розблокування застряглих цвяхів скорочує час простою під час роботи.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED подсветка | Немає |
| Місткість магазину | 110 шт |
| Діаметр аксесуара | 1.8 мм |
| Класифікація аксесуара | цвяхи |
| Тип двигуна | Безщітковий |