28 399 ₴
Відправка з 06 квітня 2026Пістолет цвяхозабивний акумуляторний DeWALT DCN662NT
• Безщітковий двигун.
• Джерело живлення - акумулятор XR 18 V / FLEXVOLT.
• Автоматичний та послідовний режими забивання.
• Регулювання глибини забивання.
• Легке видалення застряглого цвяху з інструменту.
• Світлодіодна підсвітка робочих зон.
• Індикація рівня заряду батарей (версіяD2).
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED подсветка | Да |
| Місткість магазину | 110 шт |
| Діаметр аксесуара | 1.6 мм |
| Класифікація аксесуара | цвяхи |
| Тип двигуна | Безщітковий |