Пістолет цвяхозабивний акумуляторний DeWALT DCN680NT
• Двигун BRUSHLESS збільшує час роботи.
• Компактний, легкий і ергономічний дизайн робить інструмент легким і зручним у використанні, але досить міцним для робочого середовища.
• Механічна, а не газова робота забезпечує низькі експлуатаційні витрати і постійну продуктивність при низьких температурах.
• Послідовний режим дозволяє забезпечити точне попадання цвяха, що забезпечує користувачеві швидкість виробництва.
• Акумулятори XR забезпечують сумісність з усіма вашими іншими 18В XR Power Tools.
• Глибина забивання може бути легко відрегульована за допомогою регулятора глибини.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED подсветка | Немає |
| Місткість магазину | 110 шт |
| Діаметр аксесуара | 1.25 мм |
| Класифікація аксесуара | цвяхи |
| Тип двигуна | Безщітковий |