Степлер скобозабивний акумуляторний DeWALT DCN701N
• Джерело живлення - акумулятор XR 18 В/FLEXVOLT. Призначений для швидкого і зручного кріплення кабелю до поверхонь з дерева.
• Автоматичне регулювання глибини забивання скоби.
• Гачок для підвішування в комплекті.
• Світлодіодна підсвітка робочих зон.
• Індикація рівня заряду батарей (версія D2).
• Орієнтовний ресурс на одному заряді батареї 2 Аг: до 650 скоб.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | США |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED подсветка | Да |
| Місткість магазину | 35 шт |
| Довжина аксесуара | 25 мм |
| Класифікація аксесуара | скоба |