Ящик TSTAK 2.0 DeWALT DWST83344-1
• Система затискачів Mix & Match дозволяє створювати різні комбінації з ящиків.
• Інструментальний ящик зі вставкою з попередньо надрезанного спіненого матеріалу для оптимального розміщення інструменту.
• Можливість нарощування: все блоки можуть бути встановлені один зверху іншого.
• Міцні бічні засувки для надійної фіксації.
• Зі вставкою з попередньо надрезанного спіненого матеріалу.
• Двокомпонентна ручка зверху кожного блоку гарантує легкий і зручний підйом і перенесення.
• Інноваційний дизайн: міцний і жорсткий.
• Додані ущільнювальні канали, завдяки яким новий ящик отримав вологозахисні властивості за стандартом IP54.
• Всередині розташовано місце для кріплення чіпа Tool Connect.
• Організатор в кришці з 7 відділеннями.
• Корисний об’єм: 27 л.
• Максимальне навантаження: 30 кг.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Ящик з органайзером TSTAK 2,0 DeWALT — 1 шт. |
| Матеріал | надміцний поліпропілен |