

330 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Свердло по дереву пір'яне DeWALT, EXTREME IMPACT 1/4 дюйма, d=22 мм, L загалом = 152 мм.
• Оптимізовані для акумуляторних шурупокрутів серії Impact. Технологія EXTREME - абсолютна надійність, високий ресурс, неперевершена швидкість обробки матеріалу.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 22 мм |
| Довжина робочої частини | 132 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 152 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Свердло для дерева пір'яне — 1 шт. |