538 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Свердло по дереву DEWALT спіральне, діаметр 25 мм, загальна довжина 152 мм, робоча довжина 100 мм.
• Хвостовик для швидкої заміни.
• Сумісний зі стандартними подовжувач для швидкої заміни і адаптерів-шестигранників 6.35 мм, запобігає провертання.
• Конічна конструкція з трьома відводящими канавками.
• Швидкий відвід дерев’яної стружки, менше злипання.
• Повнорізьбовий наконечник.
• Спрощує використання свердла і забезпечує точність Засвердлювання завдяки самоподаче.
• Три ріжучі кромки.
• Підвищує швидкість свердління до 6 разів (у порівнянні з пір’яними свердлами DEWALT High Performance.), три відводять канавки поліпшують відведення стружки.
• Ріжучі виступи.
• Три ріжучих виступу забезпечують чистіші отвори і підвищують швидкість роботи і термін служби свердла.
• Для свердління в дереві отворів глибиною до 100 мм.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 25 мм |
| Довжина робочої частини | 100 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 152 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Свердло для дерева — 1 шт. |