738 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Свердло по металу DeWALT EXTREME INDUSTRIAL COBALT HSS-CO, діаметр 11 мм, загальна довжина 142 мм.
• Свердло по металу призначений для використання по металу, включаючи нержавіючу сталь.
• Застосовується для свердління тонколистового профільного прокату, а також труб без попереднього накерніванія, де потрібні точні і чисті отвори.
• Золотисте оксидне покриття запобігає перегріванню, збільшуючи термін служби свердла.
• Точне свердління без відведення свердла в сторону забезпечується завдяки центрує вістря.
• Поступово збільшується у напрямку до хвостовика товщина сердечника для найбільшої стійкості на злам.
• Три фрезеровані поверхні хвостовика запобігають прослизання в патроні.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Діаметр | 11 мм |
| Довжина робочої частини | 91 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 142 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип хвостовика | Фрезерований |