869 ₴
Свердло по металу DeWALT EXTREME IMPACT TITANIUM HSS-TIN, діаметр 13 мм, загальна довжина 101.5 мм.
• Серія свердел ″EXTREME IMPACT TITANIUM″ DeWALT з титановим покриттям мають в два рази більше термін служби і відмінну стійкість до поломки.
• Спіраль із спеціальним заточуванням ріжучої кромки забезпечує чисті круглі отвори з рівними краями.
• Швидке і точне свердління на викривлених поверхнях.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 13 мм |
| Довжина робочої частини | 70 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 101.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |