276 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Свердло по металу DeWALT EXTREME2 HSS-G, діаметр 3 мм, загальна довжина 61 мм, робоча довжина 33 мм.
• Для використання по легованої і нелегованої сталі з міцністю до 900 Н/мм2.
• Для свердління тонколистового профільного прокату, де потрібні точні і чисті отвори.
• Дуже добре підходять для свердління дерева і пластика.
• Золотисте оксидне покриття запобігає перегріванню, збільшуючи термін служби свердла.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина робочої частини | 33 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 61 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | 2 свердла в блістері. |