582 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Свердло по металу DeWALT EXTREME2 HSS-G, діаметр 11.5 мм, загальна довжина 142 мм, робоча довжина 91 мм.
• Для використання по легованої і нелегованої сталі з міцністю до 900 Н/мм2.
• Для свердління тонколистового профільного прокату (а також труб без попереднього накерніванія), де потрібні точні і чисті отвори.
• Дуже добре підходять для свердління дерева і пластика.
• Золотисте оксидне покриття запобігає перегріванню, збільшуючи термін служби свердла.
• Швидкий старт - не вимагає попереднього накерніванія.
• Точне свердління без відведення свердла в сторону, завдяки центрує вістря EXTREME DeWALT 2.
• Круглі отвори з рівними краями без задирок на вході і виході завдяки 2-м додатковим різцям по краях.
• Поступово збільшується у напрямку до хвостовика товщина сердечника для найбільшої стійкості на злом.
• 3 фрезеровані поверхні хвостовика для виключення прослизання в патроні.
• Лазерне маркування з розміщенням поза області затиску захищає від зносу, забезпечує хорошу читаність тривалий час.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 11.5 мм |
| Довжина робочої частини | 91 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 142 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип хвостовика | Фрезерований |