Свердло алмазне по плитці діаметр 20мм.
• Трубчасті алмазні свердла для свердління чистих та круглих отворів у всіх плиткових матеріалах та натуральному камені до класу твердості 8 за шкалою Мооса, наприклад, фаянсі та кераміки
• Зносостійкі алмазні різці забезпечують легке засвердлювання в матеріал під кутом 45° і справляються з плиткою майже будь-якої твердості
• Новий дизайн головки - забезпечує кращу подачу води при охолодженні
• Великий бічний отвір дозволяє легко видаляти буровий керн після свердління у твердих керамічних плитках
• Кожне свердло поставляється разом із системою подачі води (що складається з свердлувального кондуктора та знімного контейнера для води) для забезпечення охолодження
100% оригінал. Весь асортимент, запропонований у нашому магазині, завозиться офіційно.
Офіційна гарантія на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина робочої частини | 25 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По склу/кераміці |
| Загальна довжина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера застосування | професійне |
| Комплектація | Трубчасте алмазне свердло. В пакованні |