254 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Свердло універсальне DeWALT Impact MASONRY, діаметр 4 мм.
• Конструкція з карбідним наконечником забезпечує більш високу швидкість і більш довгий термін служби.
• Підходять для дерева, пластмаси, бетону, цегли, легких будівельних матеріалів, багатошарових матеріалів і кладки.
• Дрилі, в тому числі ударні (провідні, акумуляторні);
• Ударні і звичайні шуруповерти з тримачем біт або патроном.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 4 мм |
| Довжина робочої частини | 100 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | Універсальний |
| Загальна довжина | 152 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Свердло універсальне — 1 штука |