Акумуляторна батарея BLACK+DECKER 18 В 2.5 Ач BL2518
• Незамінний помічник завдяки чудовій якості і надійності.
• Електростартер.
• Механічна коробка передач.
• Задній привід коліс.
• Два ріжучих ножа.
• Ергономічне сидіння з горизонтальним регулюванням.
• Світлова індикація режимів роботи.
• Фари, для роботи у вечірній час доби.
• Електромагнітна муфта приводу ножів.
• Паркувальне гальмо.
• Автоматична система для забезпечення безпеки при запуску і експлуатації.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Напруга | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.42 кг |
| Висота | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Акумуляторна батарея — 1 шт. |
| Світлова індикація | Да |