5 583 ₴
Акумуляторний багатофункціональний інструмент BLACK+DECKER MT218K
• Нова акумуляторна дриль-шуруповерт 18 В, здатна перетворюватися в електроінструменти різного призначення.
• Дана модель багатофункціонального інструменту Multievo поставляється з головкою дрилі-шуруповерта, що забезпечують швидкість і потужність для свердління отворів великого діаметру (25 мм) в деревині та металі (10 мм).
• Інші змінні головки для системи Multievo можна придбати додатково 10 установок крутного моменту для загвинчування саморізів різного діаметру в найрізноманітніші матеріали.
• Іонно-літієвий акумулятор: Зберігає до 80% зарядки за 90 днів без використання.
• Немає необхідності заряджати інструмент перед кожним використанням.
• Регулювання швидкості для бездоганного контролю при виконанні операцій з свердління і закручюванню.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Комплектація | Насадка дриль-шуруповер — 1 шт., Двостороння відвертна насадка — 1 шт. Акумулятор (1.5 А·год) — 1 шт. Валіза — 1 шт. |