5 780 ₴
Відправка з 06 квітня 2026Дриль-шурупокрут BLACK+DECKER, безударний BDCDD12KB
• Компактна конструкція і мала вага ідеально підходять для роботи у важкодоступних місцях.
• Повний контроль з свердління в дереві, металі та штучних покриттях, а так само закручюванню.
• Прогресивна Li-Ion акумуляторна батарея зберігає до 80% заряду протягом 90 днів.
• Немає необхідності заряджати перед використанням LED діод висвітлює робоче місце.
• Регулювання швидкості для оптимального контролю при роботі.
• Зручна і надійна зсувна конструкція кріплення акумуляторів дозволяє швидко міняти батареї.
• Нековзне гумове покриття рукоятки Anti-Slip забезпечує зручність і надійність захоплення.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 550 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 26 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.18 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 10.8 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Акумулятор (1.5 А·год) — 1 шт. Зарядний пристрій — 1 шт. Валіза — 1 шт. |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 10 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота обертання 1 швидкість | 550 об/хв |