Перфоратор мережевий SDS-Plus BLACK+DECKER BDHR26KR
• Потужний і зручний перфоратор BDHR26KR призначений для свердління з ударом в цеглі, бетоні, камені, а так само для свердління без удару в дереві, сталі, синтетичних та інших матеріалах.
• Має функцію «відбійний молоток», яку рекомендується використовувати для легких робіт по «відколу» і «довбання».
• Широка клавіша пуску фіксується в положенні старт, з її допомогою також можна легко регулювати швидкість. Функція реверсу.
• Спеціальна скоба на рукоятці захищає оператора під час роботи.
• Перфоратор поставляється в зручному кейсі.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 кг |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Джерело живлення | мережевий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Макс. діаметр свердління в бетоні | 26 мм |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 3 Дж |
| Знімний патрон | Немає |
| Частота обертання | 1050 об/хв |