Перфоратор мережевий BLACK+DECKER BEHS01K
• Потужний і зручний перфоратор BEHS01K призначений для середніх і важких робіт як в любительському, так і в легкому професійному діапазоні робіт.
• Три режими роботи: свердління з ударом в цеглі, бетоні, камені, /свердління без удару в дереві, сталі, синтетичних і ін. /відбійний режим для операцій довбання, відколу і штроблення.
• Модель відрізняється високою продуктивністю та швидкістю свердління.
• Металевий захист редуктора.
• Антивібраційні вставки ( «корпусна» і на основі рукоятки) і гумові накладки істотно знижують вібрацію і роблять тривалу роботу менш стомлюючою.
• Широка клавіша пуску фіксується в положенні старт, з її допомогою також можна легко регулювати швидкість. Функція реверсу.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1600 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5180 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Комплектація | Перфоратор мережевий SDS-Plus — 1 шт. Додаткова ручка — 1 шт. Бур SDS-Plus — 2 шт. Ключ — 1 шт. Патрон — 1 шт. Валіза — 1 шт. |
| Максимальна сила удару | 1.6 Дж |
| Знімний патрон | Да |