8 540 ₴
Black+Decker BEHS02K - це мережевий перфоратор, який ідеально підходить для виконання середніх та важких робіт вдома, а також для легких професійних завдань.
Особливості:
Переваги:
Застосування:
Технічні характеристики:
Black+Decker BEHS02K - це чудовий вибір для тих, хто шукає потужний, надійний та універсальний перфоратор.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1200 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5500 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3.4 Дж. |
| Вага | 5.36 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Додаткова ручка — 1 шт. Обмежувач глибини — 1 шт. Бур SDS-Plus (6-8 мм) — 1 шт. Ключовий патрон із перехідником — 1 шт. Валіза — 1 шт. |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Знімний патрон | Да |