Пила лобзикова мережева BLACK+DECKER KS801SE
• Запатентована система «Autoselect System» вибирає оптимальну швидкість і хід маятника полотна відповідно до робочих матеріалів.
• Новий ергономічний дизайн - комфорт користувача і універсальність в використанні.
• Прогумована рукоятка для комфорту, контролю при роботі зі зменшеним ризиком ковзання руки.
• Мала вібрація, завдяки компенсаційному механізму і прогумована вставка на рукоятці для комфорту користувача.
• Вмонтована система пиловідведення та безключовий механізм фіксації пильного полотна.
• Регульований різ під кутом в положеннях: 0, 22.5 і 45 градусів
• Спеціальний запатентований дизайн корпусу забезпечить користувачеві ідеальний огляд розмітки і пропилу при роботі.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Стандартне полотно (дерешня) — 1 шт. |