Пила шабельна мережева BLACK+DECKER BES301K
• Знімний тримач гілок для різання різних розмірів.
• Заміна леза без інструментів. Ви можете легко перемикатися між додатками, не використовуючи інструменти для заміни пильного полотна.
• Кілька захоплень і нескользящие захоплення для максимального контролю і комфорту при використанні пилки.
• Регульована підошва для різних завдань.
• Потужність 750 Вт забезпечує ефективну різання.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Пила шабельна мережева — 1 шт., Пиляльне полотно — 2 шт. У пластиковому кейсі |