Шліфмашина ексцентрикова BLACK+DECKER BDCROS18
• Частина лінійки інструментів 18 В з іонною батареею.
• Швидке видалення матеріалу, щоб виконати вашу роботу швидше і без зусиль.
• Сумка для пилу, для більш чистої робочої зони.
• Легкий і компактний дизайн.
• Перемикач з кнопкою харчування для безперервного використання.
• Багатоцільовий мішок для зберігання виробів і абразивних листів.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Амплітуда коливань | 1.3 мм |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Акумулятор (1,5 А·год) — 1 шт. Зарядний пристрій (400 мА) — 1 шт. Аксесуари. |
| Плавний пуск | Немає |
| Розмір підошви | 125 мм |
| Тип акумулятора | Li-lon |