Кущоріз акумуляторний DeWALT, 18 В, довжина ножа 55 см DCM563PB
• Компактна і легка конструкція для зниження втоми користувача при обрізанні живоплоту.
• Додаткова D-подібна рукоять для зручного захвату в декількох положеннях (лівою або правою рукою чи зверху).
• Міцні ріжучі двосторонні ножі з лазерним заточуванням із загартованої сталі завдовжки 55 см і кроком 19 мм.
• Робота ножів подвійної дії для збільшення терміну служби.
• Збільшений час роботи: до 75 хвилин на одному заряді акумулятору (для базової батареї 5 Аг).
• Протиударний корпус для збільшення довговічності.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 550 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Немає |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою |
| Максимальний діаметр гілок | 19 мм |
| Поворотна задня ручка | Немає |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Штанга | Немає |