4 726 ₴
3 499 ₴
Кущоріз електричний BLACK+DECKER, 0.5 кВт BEHTS301
• Електричний кущоріз BLACK+DECKER BEHTS301, з безщітковим двигуном потужністю 0.5 кВт, дозволяє зрізати гілки максимальним діаметром до 22 мм.
• Подвійний ніж довжиною 50 см, з інноваційним зубчастим лезом-висоторіз на кінці, ідеально підходить для великих живоплотів.
• Додаткове пильне лезо на кінці ножа дозволяє зрізати гілки діаметром до 35 мм на висоті до 3 метрів.
• Компактний і ергономічний дизайн забезпечив зменшення ваги до 10%, в порівнянні з виробами попередньої лінійки, що знижує стомлюваність оператора під час стрижки.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Немає |
| Довжина ножів | 50 см |
| Максимальний діаметр гілок | 22 мм |
| Потужність двигуна | 0.5 кВт |
| Поворотна задня ручка | Немає |
| Тип ножа | кусторез |
| Штанга | Немає |