Кущоріз-ножиці акумуляторні (2в1) BLACK+DECKER, 7.2 В, 1.2 Аг GSL700KIT
• Інструмент «два в одному» - універсальне рішення для догляду за невеликими кущами і краями газону.
• Довговічний Li-Ion акумулятор 7.2 В без «ефекту пам’яті» для високої продуктивності.
• Відмінна ергономіка: легкий і зручний.
• Швидка і зручна система перестановки ножів для різних режимів роботи.
• Спеціальна зарядна станція для зручного зберігання і зарядки.
• Вбудований світлодіодний індикатор зарядки завжди проінформує про стан акумулятора.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга | 7.2 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Немає |
| Комплектація | Акумулятор — 1 шт. Зарядний пристрій — 1 шт. Надка- кущоріз — 1 шт. Насадка — ножиці — 1 шт. Ручний секатор — 1 шт. Захисні рукавички — 1 шт. |
| Максимальний діаметр гілок | 8 мм |
| Поворотна задня ручка | Немає |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип ножа | змінний (садові ножиці/кущоріз) |
| Штанга | Немає |