Кущоріз електричний STIGA 0.6 кВт SHT600
• Кущоріз електричний Stiga забезпечує можливість тривалої роботи, чистою і акуратною фігурного різання.
• Пристрій захисту від перевантаження продовжує термін служби двигуна.
• Двоступеневий знижувальний редуктор.
• Високоякісні ножові смуги з точною підгонкою поверхонь.
• Ножі лазерного різання допускають велике навантаження.
• Антивібраційна система зменшує навантаження на руки і кисті користувача.
• Система зменшення розтягуючого зусилля кабеля, перешкоджає випадковому від’єднання подовжувача.
• Універсальна рукоятка з можливістю збільшення радіусу дії.
• Поворотна багатофункціональна рукоятка з з можливістю повороту на 180° з фіксацією в 5 положень.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Да |
| Довжина ножів | 60 см |
| Максимальний діаметр гілок | 20 мм |
| Потужність двигуна | 0.6 кВт |
| Поворотна задня ручка | Да |
| Тип ножа | Двосторонній із лазерним заточуванням |
| Штанга | Немає |